AXRAO16300038DE
AX-RAO16300038-DE Inverters AC cikis reaktor, JX/ MX2/ RX serisi, 3.8A, 16.3mH, 0.4, 0.7 ve 1.5kW uc faz, 400VAC
Detaylar