TCKRMT-M06-L150.1.K DALMA BOYU 150MM ÇAP 6MM K TİPİ TRANSMİTTERLİ SICAKLIK SENSÖRÜ EMKO resmi büyüt
TCKRMT-M06-L150.1.K DALMA BOYU 150MM ÇAP 6MM K TİPİ TRANSMİTTERLİ SICAKLIK SENSÖRÜ EMKO
6 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER
 Dalma Boyu: 150mm
Çap: 6mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı: 1200°C
Sensör Tipi: DIN/IEC-584 ‘K’ Ni-CrNi E=K
Koruyucu Kılıf Malzemesi: AISI310 (DIN1.4841) Paslanmaz Çelik
Kafa İçi Transmitter: 4…20mA Akım Çıkışlı Seri Bağlantılı (Loop Powered) Transmitter
Mineral İzoleli
Standart ½’’ Rekor
TCKRMT Transmitterli Tiplerde, Transmitterin Bulunluğu Bölge Sıcaklığı 85°C’ yi geçmemelidir.