RTKR-M06-L500.2 DALMA BOYU 500MM ÇAP 6MM KAFALI TİP 2*PT-100 TERMOKUPL AISI304 EMKO resmi büyüt
RTKR-M06-L500.2 DALMA BOYU 500MM ÇAP 6MM KAFALI TİP 2*PT-100 TERMOKUPL AISI304 EMKO
Dalma Boyu: 500mm
Çap: 6mm
600°CMaksimum Çalışma Sıcaklığı