RTKR-M08-L200.1 DALMA BOYU 200MM ÇAP 8MM KAFALI TİP PT-100 TERMOKUPL AISI316 EMKO resmi büyüt
RTKR-M08-L200.1 DALMA BOYU 200MM ÇAP 8MM KAFALI TİP PT-100 TERMOKUPL AISI316 EMKO
Dalma Boyu: 200mm
Çap: 8mm
600°CMaksimum Çalışma Sıcaklığı