RTKR-M08-L050.1 DALMA BOYU 50MM ÇAP 8MM KAFALI TİP PT-100 TERMOKUPL AISI304 EMKO resmi büyüt
RTKR-M08-L050.1 DALMA BOYU 50MM ÇAP 8MM KAFALI TİP PT-100 TERMOKUPL AISI304 EMKO
Dalma Boyu: 50mm
Çap: 8mm
600°CMaksimum Çalışma Sıcaklığı