RTKR-M06-L200.1 DALMA BOYU 200MM ÇAP 6MM KAFALI TİP PT-100 TERMOKUPL AISI304 EMKO
 Dalma Boyu: 200mm
Çap: 6mm
600°C Maksimum Çalışma Sıcaklığı