RTKR-M06-L100.2 DALMA BOYU 100MM ÇAP 6MM KAFALI TİP 2*PT-100 TERMOKUPL AISI316 EMKO resmi büyüt
RTKR-M06-L100.2 DALMA BOYU 100MM ÇAP 6MM KAFALI TİP 2*PT-100 TERMOKUPL AISI316 EMKO
Dalma Boyu: 100mm
Çap: 6mm
600°CMaksimum Çalışma Sıcaklığı